Internetový operační systém

Rate this item
(0 votes)
Consequat ut auctor primis leo Consequat ut auctor primis leo Generated by FillItUp

Představuji Vám internetový operační systém, můžete si vybrat z několika verzí. Tlačítkem start si můžete vybrat z několika dalších. Úkolem internetových operačních systémů bude přizpůsobit systémy dle využití uživateli pro konkrétní účely. Základní operační systém je pro podnikatele. V základní verzi naleznete kontakty, telefony, emaily, potřebné věci pro webmastery, pracovní portály a mnohem více. Vše ještě doděláváme a snažíme se vydělávat. Budeme rádi když si koupíte doživotní investici za 100,-Kč, investici si můžete už zakoupit nyní v eshopu ocogo.cz/investice a získáte doživotně 0,000 000 001 % ze všech tržeb z reklam.  Začněte tlačítkem START

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  LEVELY                                                             3D

e

 

 

 

 

 

Levely vznikly, aby lidé nemuseli ručně, pracně vyhledávat a zadávat adresy do vyhledávačů, ale aby vyskakovali buď načasovaně nebo je měli připravené na ploše operačního systému.

Levely by měli být hotové v roce 2020+ , level 1 je základní, cvičný kolo, level 2 sociální sítě marketing, a Level 3. To se nechte překvapit. Do roka 2020+ se budou levely vytvářet a Vy budete moci sledovat tvorbu v reálném čase. Po úspěšném dokončení budou levely už za měsíční poplatek 3000,-Kč a Vy se budete moci zaregistrovat a nastavit si systémy dle vlastního vkusu. Operační systémy by měli zůstat bezplatné.

Taktéž je už skoro hotové takové vizuální 3D a hned dvakrát. Můžete se podívat na adrese : www.ocogo.cz/page/

 

Kdo by chtěl svůj čistě operační systém může mi nabídnout sumu a poté se dohodneme, dohodneme se určitě, jinak registrace a vlastní operační systém si budete moci vytvořit zhruba za 3 - 5 let.

 

Tyto operační systémy můžete taky využít, nebudeme je však dále vyvíjet.

 

FIREWALL                                        Seznamky

684 Last modified on Monday, 03 April 2017 06:38
More in this category:
Administrator

purus habitasse metus libero neque augue mauris vehicula ipsum nibh, vulputate blandit sodales feugiat elementum nec morbi suscipit sociosqu, a aliquam cursus semper pharetra augue id suscipit.

Media

Fermentum tincidunt augue senectus Generated by FillItUp

Image Gallery

{gallery}http://www.flickr.com/photos/christopher_barson/sets/72157613525440302/{/gallery}

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.